Recenze Creative

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. ledna 2022

• Dobře funguje
  • Přenos zvuku je i nad 10
  • Jsou velmi lehké, možno dlouhé používání. Na hlavě dobře sedí.
  • Žádné
Creative Sound Blaster Blaze

Creative Sound Blaster Blaze

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Lenka

Přidáno: 1. ledna 2022

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Za tu cenu příjemná sluchátka. Trochu míň basů, ale v této cenové relaci s nimi ani moc nepočítám.

Ověřený zákazník kak.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. prosince 2021

Zakoupeno v kak.cz

• dobrý poměr kvalita a cena
Creative T60

Creative T60

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 28. listopadu 2021

• v případě, že nehraje, je velmi tichý [pro mě jedna z nejdůležitějších vlastností]
  • rychlé párování bluetooth
  • snadné a dobře přístupné ovládání
  • plechový zvuk, který je mnohem horší než u jeho předchůdce
  • nevypnutelné diody (ale s možností jednoduchého přelepení)
  • u bluetooth patrně nejdou připojit dvě zařízení (ale moc jsem netestoval, protože repráky šly hned do krabice a vracím je)

Léta používám naprosto obyčejné reproduktory Creative T20 a byl jsem s nimi velmi spokojen. Příjemný zvuk, nízká cena a hlavně žádné šumění, šustění, bručení, které je obvyklé i u mnohem dražších produktů a to vše ve velmi kompaktním balení. Chybělo mi snad jen bluetooth a možnost vypnutí LED didody. Proto jsem si myslel, že jdu na jistotu. Některé věci zůstaly zachovány, například to, že když nehrají jsou naprosto tiché. Ovládání v pohodě. Design nic moc, ale to se pří této cenovce očekávat nedá. Bohužel hlavní šok mě čekal po spuštění, kdy jsem zjistil, že mají naprosto příšerný plechový zvuk. V porovnání se staršími a mnohem levnějším Creative T20 to pro mě bylo nepochopitelné. Mé starší repráky hrály mnohem lépe a to i přesto, že v jednom reproduktoru mi již dávno upadl magnet a tudíž na něm nefungují basy.
Přitom recenze byly víceměné pochvalné, a proto jsem dal posoudit ještě dalšímu člověku a ten měl dost podobný názor (uznávám, že to není zrovna relevantní vzorek). Tak nevím, zda mám špatný kus, ale to mi nepříjde pravděpodobné. Za mě znějí spíše jako reproduktory s cenou pod tisíc korun a na svého předchůdce se vůbec nechytají. A to je to, co na tom vůbec nechápu. Většina společností si většinou drží svůj zvuk.

Ověřený zákazník TIPHARDWARE.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 19. listopadu 2021

Zakoupeno v TIPHARDWARE.CZ

• jeste jsem to nenaistaloval.
Creative SXFI Air Gamer

Creative SXFI Air Gamer

Ověřený zákazník MALL.CZ JFK1976

Přidáno: 17. listopadu 2021

Zakoupeno v MALL.CZ

• Sluchátka mají výborný zvuk
  • QR kód na aplikaci nefungoval

Doporučuji sluchátka pro hráče protože, mají dlouhou výdrž baterie, také výborný zvuk a kvalitní mikrofon

Creative Sound Blaster Play! 3

• Snadné zapojení
  • Ihned funkční
  • Funguje i ve Windows 11
  • Dobrýzvuk
  • SW pro další nastavení se musel nainstalovat z internetu
  • Verze na internetu je dost stará
  • Po nainstalování mi to kartu nenašlo i když byla zapojena do USB a fungovala a i Windows 11 ji detekovali

Dobré zboží,jen ten SW nikdo dlouho neupgradoval.
Ale jinak spokojenost se zvukem.

Creative GigaWorks T40 Series II

Creative GigaWorks T40 Series II

Ověřený zákazník ExaSoft.cz TomiMika.com

Přidáno: 12. října 2021

• Super repráky...

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. září 2021

Zakoupeno v ExaSoft.cz

Dodrý zvuk za slušnou cenu. Sluchátka se skvěle nosí.
Dlouhá výdrž baterie.

Ověřený zákazník MADER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. září 2021

Zakoupeno v MADER.cz

Byl to dárek pro dceru. Je naprosto spokojená, sluchátka sedí a fungují, jak mají.

Creative Inspire T10

Ověřený zákazník BOHEMIA COMPUTERS Zdeněk L.

Přidáno: 3. září 2021

Zakoupeno v BOHEMIA COMPUTERS

• Elegantní konzervativní vzhled
  • Hezky se na to dívá, dokud si nezapatláte přední lesklou stranu. Tohle není šťastný nápad.
  • Napsal jsem, že výrobek doporučuji. Ale musel bych mít více informací o konkrétním člověku. Všeobecně bych to asi nedoporučil.
  • Při klidné produkci zvuk není špatný, při vyšší zátěži jim však rychle dochází dech.

Zdravím všechny. Především je nutné předeslat, že u těchto T 10 se žádná smršť výkonu ani basová ofenzíva nekoná. Nakonec, jakoby těmto bedýnkám ani hlasitá hudba neslušela. Basy jsou zde posazeny více ke středům, ale jsou dostatečně čitelné. Příjemným překvapením je hezký a čistý přednes středů a výšek. Bedýnkám sluší film, různé videodokumenty, audio knihy a všude tam, kde preferujete lidskou řeč – hezký přednes hlasu. Osobně taktéž používám pro klidnou ambientní hudbu, především různé formy jazzu. Tady se mi T 10 zalíbily. Bedýnky samozřejmě přehrají všechno, ale za krátkou dobu poznáte jejich omezenou použitelnost. Je potřeba chvilku hledat, co jim nejlíp sluší. A použití různých typů equalizérů tomu výrazně nepomohou. Pokud však Inspire T 10 nehoníte, umí Vás potěšit jemným, vláčným zvukem. Používám externí zvukovou kartu Creative. Milovníkům úderného zvuku a především důrazných basových složek a také pro cílené hudební využití však opravdu doporučuji popřemýšlet a šáhnout jinam. Zdeněk

Creative Aurvana Live 2

Creative Aurvana Live 2

Ověřený zákazník MegaKnihy.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. srpna 2021

Zakoupeno v MegaKnihy.cz

leve sluchatko nefunkčni chyba v kontaktu odnimatelneho kabelu jinak zukově slušne

Ověřený zákazník Eldum.cz zm

Přidáno: 6. srpna 2021

Zakoupeno v Eldum.cz

• Bohužel nemá analog. sluchátkový výstup . Ale to bych za ty peníze patrně chtěl moc

Ověřený zákazník PATRO.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. července 2021

Zakoupeno v PATRO.cz

fungují, jsou dostatečně hlasitá a jsou lehká
ovládání není nejjednušší, nic pro starší lidi, i nabíjení se musí navolit nestačí jen pouhé zastrčení konektoru

Dominik Dvorský Dominik Dvorský

Přidáno: 15. července 2021

(naposledy upraveno 11. července 2022)

• Na svou cenu velmi dobrý zvuk
  • Hezký design
  • Po chvilce nečinnosti se samy přepnou do režimu spánku
  • Tweetery jsou umístěny na vrchní straně (dostává se do nich prach)

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 9. června 2021

• Výrazné basy.
  • Funkce HDMI ARC umožňuje ovládání hlasitosti a zapínání a vypínání přístroje skrz TV.
  • Možnost připojení zařízení přes Bluetooth i klasickým audiokabelem.
  • Je-li TV zapnutá ale neaktivní, přístroj se sám přepne do stand-by, a je nutné ho opět zapnout ručně.

Vybráno po pečlivém výběru - levnější soundbar se subwooferem. Hodně muziky za tuto cenu. Rozdíl oproti vestavěným repro TV je opravdu markantní.

Creative Pebble

Creative Pebble

Ověřený zákazník CZC.cz Petr

Přidáno: 8. června 2021

Zakoupeno v CZC.cz

• Na ty malé rozměry až překvapivě dobrý zvuk
  • Vzhled
  • Žádná

Kupoval sem tyto repráky k pc a sem s jejich zvukem a netradičním vzhledem spokojen.

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v PATRO.cz

• Podpora aptx hd, low latency přes BT
  • skvělý zvuk
  • zabudovaný mikrofon
  • ovládání tlačítky v pravém sluchátku

Skvělá sluchátka za tu cenu. Podporují přehrávání bezztrátového audia přes aptx HD a sledování filmů / hraní her přes aptx LL.
Pozor, zkontrolujte si, zda váš Bluetooth vysílač (telefon, USB dongle k PC) tyto kodeky podporuje, jinak je kvalita přehrávání špatná - přepne se na standardní kodek SBC.
Řešení je pak třeba u PC nákup USB dongle s podporou těchto formátů.

Creative Sound Blaster AUDIGY RX

Creative Sound Blaster AUDIGY RX

Ověřený zákazník suntech.cz radas

Přidáno: 4. května 2021

Zakoupeno v suntech.cz

• hraje super

na takovou malou velmi překvapila ,mám to na zesilovači a větších bednách hraje moc pěkně je tam potenciál ,dynamika ,basy ,výšky ,čistota zvuku

Zobrazuji 121 - 140 ze 339 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...17