Recenze Creative

Ověřený zákazník kak.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. května 2017

Zakoupeno v kak.cz

• výborný zvuk / detailní /
  • dá se zapojit " optika " !!!
  • nevím

Proč " OPTIKA " !!!
Měl jsem zapojen sluch. výstup do AV Receiveru Yamaha - zvuk dobrý, ale 5m kabel "zachytával" hodně rušení / i ze zář. podsvícení TN monitoru - PC vyplý na zdroji! /5m kabel se choval jako "anténa"/.
Pro zapojení do kvalitnějšího " zesilovače " se určitě vyplatí hned přikoupit optický kabel TOSLINK M-M /metry dle potřeby/.
Pokud zesilovač optiku nepodporuje, tak alespoň koupit kabel kvalitní / s dvojím stíněním/.
OPTIKA = Čistý zvuk bez RUŠENÍ !!!

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. dubna 2017

Zakoupeno v OKAY.cz

Existují lacinější a myslím i lepší reproduktory...

Přidáno: 15. února 2017

• Skvělý zvuk
  • Malé rozměry
  • Opravdu hlasité ale stále čisté
  • Všesměrové
  • Výstup na sluchátka
  • Automatické vypínání po několika minutách ticha a opětovné automatické zapnutí se zpožděním cca 2s detekci zvuku.

Basy jsou jiné než na jaké jsem byl zvyklý u jiných repro. Pravděpodovně je to tím, že jsou přesnější, rychle reagují, žádné dunivé dozvuky nebo zkreslení. Po měsíci si člověk zvykne a nechce jinak. Dříve jsem měl větší i mnohem větší dřevěné repro a žil jsem v domění, že hezky hrají, ale teď je výrazně cítít, že se prostě nedají poslouchat. T40 tedy na svou velikost hrají neuvěřitelně dobře.
Jak doporučovali jiní, používám Windows aplikaci SnapTimer, ve které každé 2min nechávám spustít krátký neslišitelný zvuk (3s fade in/out sinusovka s frekvencí pod 20Hz), který automatickému vypnutí reproduktorů zabrání.

Přidáno: 5. února 2017

• Cena. Recenze.
  • Nic.

Až neuvěřitelný nárůst kvality zvuku oproti integrovanému Realteku ALC892 na desce. Fakt mazec. :) Provozováno na Logitech Z 2300.

Ověřený zákazník ALFA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. ledna 2017

Zakoupeno v ALFA.cz

• Skvělý zvuk (v rámci cenové kategorie).
  • Oproti integrované zvukové kartě obrovský nárůst kvality, zmizení rušivých zvuků atd.
  • Vzhledem k ceně nic.

Doporučuji komukoliv s integrovanou zvukovou kartou. Nebyl jsem si jist, je-li rozdíl oproti Realteku tak velký, aby to stálo za investici, ale koupě rozhodně nelituji. "Nebe a dudy..."
Provozováno se sluchátky Audio-Technica ATH-T500.

Creative Nuno Micro

Creative Nuno Micro

Martin Martin

Přidáno: 20. ledna 2017

• Minimalistický látkový dizajn
  • Nízka hmotnosť zariadenia
  • Kompaktné rozmery
  • Zaujímavá cena (20 eur)
  • – Citeľne slabšie basy
  • – Nižšia vydrž batérie

Kvalita reprodukcie na menšom modeli Nuno Micro je však ešte o niečo horšia ako pri väčšom modeli Nuno. Nenáročného poslucháča môže model zaujať. Ak chcete malé, prenosné a kompaktné reproduktory, ktoré budú akýmsi doplnkom k PC a majú ponúknuť lepší zvuk ako integrované reproduktory v prenosných zariadeniach, môže byť voľba Nuno dobrá. Ak však chcete kvalitný zvuk, rozhodne odporúčame skôr nedávno testovaný Creative Muvo 2, ktorý nás priam prekvapil fantastickým zvukovým prejavom v rovnako malých kompaktných rozmeroch a pri zaujímavom dizajne.

Přidáno: 13. října 2016

• Dobře komunikuje s FL Studiem
  • Slabo hrá a subwoofer hrá ešte slabšie a nevyrovnaně.

Lepšia je Recon 3D má lepší zvuk mohutnejšie base a to nehovorím o subwoofery, mám aj Zetko doma aj Recon takže som to porovnával.

Přidáno: 10. června 2016

• Jednoznačně zvuk
  • BASY ! (vzhledem k velikosti mazec :D )
  • Hlasitost
  • Vzhled
  • za tu cenu nic zásadního, ke kompu do bytu bohatě stačej

No jako, objednal jsem z CZC.cz..hnedle, co balík přišel, natěšený jsem vybalil, zapojil a čekal, co mám čekat..čekal jsem větší bedničky, ale nevadí, to co předvedly mě posadilo na za**k :D Mazec, na to, jak velké mají měniče, a jak jsou veliké, zvuk paráda, středy a výšky paráda, ale basy jsem nečekal, ale světe siv se, jak to pěkně basuje :D Jednoznačně paráda za pár kaček, která u PC vypadá jako vhodný doplněk, který i náležitě hraje :) Respect Creativu, u otohoto výrobku byl zapojen mozek, za mě rozhodně 100% :)

Přidáno: 18. dubna 2016

A

Zdeněk Spurný Zdeněk Spurný

Přidáno: 26. března 2016

(naposledy upraveno 26. března 2016)

• poměr cena/výkon
  • čistý zvuk
  • na můj vkus až příliš silné basy
  • nelze regulovat basy přímo na subwooferu

požívám je už více než rok v práci a zde svou službu plní skvěle. Nejsem sice žádný audiofil ale na domácí poslech hudby bych asi volil jiný produkt.

Přidáno: 15. března 2016

(naposledy upraveno 15. března 2016)

Zakoupeno v CZC.cz

• Krásný zvuk, syté basy (konečně),pěkné zpracování...
  • zatím nic

K PC ideál, automatické zap/vyp také potěší, pefektní zvuk, konečně bedýnky co hrajou skvěle za super cenu. Doporučuji!!!

Přidáno: 10. března 2016

(naposledy upraveno 7. května 2016)

• Čistý zvuk
  • Slušné basy
  • Žádný šum nebo hučení
  • Poměrně těžký a hluboký
  • Velký adaptér do zásuvky
  • Vypínání po delší době ticha

Čekal jsem od nich trochu víc, ale i tak jsem s nimi spokojený.

Přidáno: 9. března 2016

• Výdrž - 6 let a stále hrají skvěle
  • Zpracování - bezchybně zpracované bedny
  • kvalita zvuku - při použití kvalitní zvukové karty (24 bitu a 96 KHz mají skvělý zvuk, přebasovanost je otázkou špatného vstupu
  • po pěti letech blbnul potenciometr - kontaktol to vyřešil
  • kabel mezi bednama mohl být delší (dá se ale nastavit)
  • zeptejte se sousedů, jestli jim vadí hluk
  • divný rozsah potenciometru, použitelných tak 15-20°, protože pak je to zatraceně nahlas, na max to asi nikdo nikdy neotočí.

Ty nejlepší repráky, které jsem kdy měl. Koho zajímá, jestli se s nima dá ozvučit tělocvična, když patří k PC. Používané na zvukové kartě od creative zní vyváženě a když do nich nervete nesmyslně 100% hlasitý zdroj, tak nejsou rozhodně přebasované a ani nevadí rozsah až od 50 Hz, rocková hudba a metal na nich zní suprově, protože to nehlučí jako se subwooferem. Nejvíc ale poslouchám elektronickou hudbu a obecně mají čísté výšky a středy takže poslech interpretů jako např. Kavinsky, Daft Punk z bezztrátových formátů je radost. Opakuji: velmi záleží na zdroji a pokud přehráváte videa z youtube, tak vám asi bude stačit jakýkoliv genius. Pro 320 Kbps a výš (FLAC, WAV,...) bych volil tyhle bedny.

Přidáno: 4. února 2016

Zakoupeno v CZC.cz

• designově povedená sestava, po zvukové stránce výborné, vyvážené.

doporučuji k laptopu i pro připojení k televizi

Přidáno: 3. ledna 2016

Zakoupeno v CZC.cz

Dobrý zvuk za takovou cenu.

Přidáno: 1. ledna 2016

• sice malé, ale zvukově velké malé repro k PC/mp3/TV, používáme pro vylepšení zvuku TV.velmi robustní, těžké. Větší než Creative T12 Wireless, které jsou ale zvukově kompaktnější, ale taky dražší
  • relativně nestabilní, protože jsou těžké a "krabice" má zaoblené rohy, stačí drbnout a už se kácí...

pokud nepotřebujete bluetooth tak určitě stačí, navíc s možností úpravy charakteru zvuku pomocí "tone".
amatérský posluchač hodnotí jako výrazně plný zvuk, jak v hudbě, tak v dialozích, s výbornou srozumitelností, z repro malé TV bolí hlava...

Creative EP-510

Creative EP-510

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. prosince 2015

Zakoupeno v OKAY.cz

Tento produkt používám při sportu,zatím funguje dobře bez problémů.

Ověřený zákazník Mironet.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. prosince 2015

Zakoupeno v Mironet.cz

• Poměr cena/kvalita, za tu cenu asi lepší repráky neseženete
  • Vzhledově velice povedené
  • Zhruba po 1 měsíci používání odešel v pravé roprobedně 1 reproduktor, po výměně zboží vše funguje bez problémů

Používám reproduktory hlavně k poslechu Metalu a nemám k těmto reproduktorům jedinou vyjímku.

eorl eorl

Přidáno: 25. prosince 2015

Mám je jen krátce, ale zatím jsem s nimi spokojen.

Creative Sound Blaster AUDIGY FX

Creative Sound Blaster AUDIGY FX

Přidáno: 20. prosince 2015

• Dobry software
  • Umi 5.1
  • SBX pro
  • Opravdu lepsi zvuk oproti zvuk. na zakladni desce.
  • Zvuk je oproti zakladni zvukovce opravdu prostorovejsi a zejmena pak ve sluchatkach poznate rozdil.
  • Hraje ciste
  • konektory jsou moc blizko vedle sebe,bezny jack je pak trosicku nakrivo takze muze dojit ke zniceni samce nebo samice.

Opravdu lepsi zvuk oproti zvuk. na zakladni desce.
Zvuk je oproti zakladni zvukovce opravdu prostorovejsi a zejmena pak ve sluchatkach poznate rozdil.Mohu srovnat i se sluchatky Logitech g35 ktere maji usb a tim padem svou zvukovku,a take vlastnim Trust GXT 26 5.1 ktere maji 6 reproduktoru a presto po pripojeni obycejnych Koss porta do teto zvukovky,diky funkci sbx pro slysim lepe prostor nez u zminenych 3d sluchatek,docela paradox a nebo mam spatne usi :)

Zobrazuji 241 - 260 ze 339 recenzí 1...11 12 [ 13 ] 14 15...17